Voldoende bewegen brengt voor jong en oud veel voordelen met zich mee. Het heeft een positieve invloed op de lichamelijke gezondheid, het psychische welbevinden, overgewicht en zelfredzaamheid. Investeren in bewegen loont daarom zeker de moeite.
Om voldoende financiële middelen te verzamelen voor sport- en beweegstimulering binnen de gemeente Heusden is Stichting de Schroef op 30 oktober jl. tijdens het 4e Sportcafé gestart met het verkopen van loten voor de SupportActie. Burgemeester Jan Hamming kocht het eerste lot van Stichting de Schroef.
De SupportActie organiseert de loterij voor Stichting de Schroef. Door supporter te worden, ontvangt Stichting de Schroef inkomsten en helpt u eenzaamheid en overgewicht te voorkomen. Tegelijkertijd maakt u elk kwartaal kans op mooie prijzen, zoals een auto of televisie. Een win-winsituatie dus! Een lot kost € 5,50 en na iedere trekking maakt de SupportActie 80% van uw inleg over naar Stichting de Schroef. De overige 20% gebruikt de SupportActie voor het organiseren van de loterij en het prijzenpakket.
Helpt u mee? Klik voor deelname en meer informatie
Bron: Stichting de Schroef