AD(H)D & Dyslexie Café Heusden: AD(H)D en werk: hoe gaat dat?

27 mrt , 7:40 Nieuws
adhd cafe algemeen
Bibliotheek Heusden

Werken met AD(H)D is lastig. Niet alleen voor ons, ook voor collega’s of je werkgever kan het soms een uitdaging zijn. Tijdens het AD(H)D & Dyslexie Café van 2 april gaan we in op allerlei factoren die een rol kunnen spelen op je werk met AD(H)D. De avond start om 19.30 uur.

De lezing van 12 maart jongstleden, met als thema Trauma, ADHD en hoogsensitiviteit ,door Jeanine Heijmans, psychosociaal therapeut en traumatherapeut, was een groot succes. Gezien de opkomst is er aan dergelijke lezingen veel belangstelling en behoeften, hierdoor werd er door de bezoekers veel vragengesteld, en waarop door Jeanine op een deskundige wijze antwoorden werden gegeven.Aan al de bezoekers: dank voor jullie aanwezigheid, hierdoor kunnen wij in samenwerking met de bibliotheek Heusden deze avonden maandelijks organiseren, waarvoor duidelijk behoefte aan bestaat, mede door de ondersteuning vande vereniging Impuls & Woortblind.Hierbij in de bijlage de uitnodiging voor de komende bijeenkomst op woensdag 2 april aanstaande, met als thema: AD(H)D EN WERK.

Op de een of andere manier werken we allemaal in een bepaalde omgeving. Of deze vruchtbaar voor ons is, of juist niet en waarom dat niet is, is voor iedereen verschillend. Welke invloed heeft dit op het werk? En welke invloed heeft het werk op ons?

Dit is een goed moment om te kijken hoe we er succesvol mee omgaan en welke manieren we hebben gevonden om onze positieve kanten naar boven te laten komen: want die zijn er zeker.

Sluit je aan op woensdag 2 april aanstaande. Ook familie, partners, vrienden, collega’s en bekenden, die eens willen luisteren of zelf hun verhaal kwijt willen zijn van harte welkom. Inloop 19.00 uur. 

Oproep aan de degne die mee wil ondersteunen met het organiseren, met de activiteiten van het AD(H)D & dyslexie Café Heusden, of heeft u een vraag naar een thema of lezing over een onderwerp, tijdens onze bijeenkomsten, stuur dan een e-mail naar: [email protected]

AD(H)D kan een grote rol spelen op werk. Je vindt het bijvoorbeeld moeilijk om je focus te bewaren, hebt moeite met plannen, kunt niet goed inschatten hoe lang iets duurt, hebt te weinig uitdaging, hebt last van een te drukke omgeving, stelt taken uit of krijgt ze niet af of je bent te snel uitgekeken op je werk.

Tijdens dit AD(H)D & Dyslexie Café gaan we het hebben over de uitdagingen die je met AD(H)D kunt ervaren op je werk. Dit is een goed moment om te kijken hoe we er succesvol mee omgaan en welke manieren we hebben gevonden om onze positieve kanten naar boven te laten komen: want die zijn er wel zeker. Aanmelden voor dit AD(H)D & Dyslexie café kan via de website van de Bibliotheek Heusden: AD(H)D & Dyslexie Café Heusden | woensdag 2 april 2025 | Bibliotheek Heusden