Doener van de maand Memories & Dreams

29 mei , 16:30Gemeente
WG6_7600
Wil Gulpen Fotografie
Op 27 mei 2026 heeft wethouder Jeroen van den Bosch de organisatie achter Memories & Dreams verrast als Heusdense Doener. Met deze waardering zet de gemeente Heusden mensen en organisaties in het zonnetje die zich bijzonder inzetten voor de samenleving.
Memories & Dreams is één van de grootste muzikale fundraising-events in Brabant. Tijdens meerdere liveshows staan honderden artiesten en muzikanten op het podium. Samen zorgen zij voor een bijzondere beleving van muziek en verhalen. 
Het event wordt georganiseerd door het Symfonisch Blaasorkest van Harmonie Drunen. Met de opbrengst zet de organisatie zich in voor het goede doel: muziekonderwijs voor kinderen. Zo helpt Memories & Dreams om muziek weer een vaste plek te geven op basisscholen. 
Volgens wethouder Jeroen van den Bosch laat Memories & Dreams goed zien waar Heusden voor staat: “Dromen hebben én ze waarmaken. Deze organisatie brengt mensen samen en maakt met muziek echt verschil voor de toekomst van kinderen.”
Gefeliciteerd aan iedereen die zich inzet voor Memories & Dreams!
De gemeente Heusden wil ruimte geven aan initiatieven van inwoners, bedrijven en verenigingen. Mensen die zelf de handen uit de mouwen steken, verdienen waardering. Daarom worden regelmatig ‘Doeners’ verrast met een huldiging. 
Met de titel Heusdense Doener bedankt de gemeente de organisatie voor hun inzet, energie en betrokkenheid. Dankzij hun werk komen mensen samen en krijgen kinderen meer kansen om hun talent te ontdekken.
loading

Loading articles...

Loading