Extra geld voor flexwoningen De Hoge Heide Vlijmen

13 okt 2023, 8:42 Gemeente
csm woningbouw woensdag1 d406fc7dcc
Gemeente Heusden

Heusdenwil als gemeente samen met Woonveste zogenaamde ‘flexwoningen’ bouwen op De Hoge Heide in Vlijmen. Deze tijdelijke woningen kunnen vrij snel gebouwd worden. Zo kunnen ze de druk op de woningmarkt verlichten. Op 22 februari 2022 stelde de gemeenteraad geld beschikbaar voor dit project.

Het college vraagt de gemeenteraad nu om €170.000 extra voor het bouwen van 24 flexwoningen. Dit geld is nodig, omdat er meer flexwoningen komen, de geplande woningen een kwartslag zijn gedraaid en de bouwprijzen flink zijn gestegen. De gemeente werkt samen met Stichting Woonveste die de grond gaat huren van de gemeente. Het gaat om tijdelijke woningen voor 15 jaar. Woonveste gaat de woningen verhuren. Naar verwachting neemt de gemeenteraad op 14 november hierover een besluit.

> Het hele collegebesluit lees je bij punt 10 op

csm woningbouw woensdag1 d406fc7dcc

Begin de dag met het nieuws uit je gemeente met de gratis Nieuwsbrief. KLIK HIER en meld je aan. Aanvoerder van het lokale nieuws.

< Kijk hier voor agenda
< Volg HeusdenNieuws ook via
Facebook
< Wist u dat wij iedere morgen meer dan 4750 nieuwsbrieven verzenden
< Wist u dat wij iedere dag meer dan 10.000 bezoekers hebben op onze website
< Adverteren op Heusden.Nieuws.nl stuur een
mail