Foto-expositie ‘Waarom moeilijk doen als het duidelijk kan!’

14 aug , 7:30 Gemeente
Burgemeester
Gemeente Heusden

In Heusden hebben meer dan 4.000 mensen moeite met lezen, schrijven, rekenen of werken met de computer. Dat maakt het dagelijks leven lastig. Bijvoorbeeld als je een brief van de gemeente niet begrijpt of een bericht uit het ziekenhuis leest in een app. Het Taalhuis Heusden helpt je graag om hieraan te werken.

Het Taalnetwerk Midden-Brabant bestaat 10 jaar. Daarom reist een foto-expositie door Midden-Brabant. Ook zingt Benno het lied ‘Duidelijke Taal’. De expositie komt naar Drunen. 

Burgemeester Willemijn van Hees opent de foto-expositie op maandagmiddag 18 augustus tussen 15.30 en 16.45 uur. De opening is op de hoek van de Grotestraat en Hugo de Grootstraat in Drunen. Je bent van harte uitgenodigd om bij de opening te zijn. 

De expositie is te zien van 15 tot en met 24 augustus. Je ziet foto’s en leest verhalen van mensen die moeite hebben (of hadden) met lezen en schrijven. Je kunt leren van hun ervaringen terwijl je langs de foto’s loopt. De zuilen met foto’s staan tegenover Cafetaria Polonia in Drunen en zijn dag en nacht te bekijken. Het Taalhuis Heusden organiseert verschillende activiteiten rondom het 10-jarig bestaan. Meer informatie lees je op www.bijeenheusden.nl/taalhulp(Verwijst naar een externe website)