Goed nieuws voor Elshout! Op 9 maart 2026 nam
het college een besluit om in principe akkoord(Verwijst naar een externe website) te gaan met de plannen voor een nieuwe woonwijk in Elshout. In Gorsen III, tussen de Mayweg en Jan van Wijckstraat, zijn plannen om 35 woningen te realiseren. Dit wordt een mix van verschillende type woningen zoals sociale huur, goedkope koop, betaalbare koop en vrije sector met daarbij ook levensloopbestendige woningen.
Dat betekent dat er voor iedere doelgroep, starter, doorstromers en senioren, woningen worden gerealiseerd. De woningen komen in een groene omgeving en sluiten naadloos aan bij de bestaande woningen in de omgeving. In overleg met de Parochie Wonderbare Moeder (eigenaar van de grond) heeft de ontwikkelaar, Peters Bouw en Onderhoud, het plan ontwikkeld. Dit plan is het vervolg op Gorsen II. De parochie wil met deze ontwikkeling meewerken aan het realiseren van nieuwe woningen voor een brede doelgroep, in eerste instantie is dit bedoeld voor de inwoners uit Elshout dan wel de Gemeente Heusden.
Het is nu aan de initiatiefnemers om het plan verder uit te werken. Daarvoor moeten nog de nodige stappen gezet worden. Daarna volgt nog een vergunningsprocedure. Hopelijk komt er snel een vervolg!
Heb je vragen over de beschikbare woningen? Neem dan contact op met de ontwikkelaar
Peters Bouw en Onderhoud(Verwijst naar een externe website).
Bron: Gemeente Heusden