Jeugdburgemeesters overhandigen Kinderklimaatakkoord aan Ed Nijpels

24 jun 2021, 13:26Gemeente
203882401 1895907110576614 7759197411975008181 n
Gemeente Heusden
Woensdag 23 juni zijn een aantal kinderen die hebben meegedaan aan de landelijke Kinderklimaattop afgereisd naar Den Haag. Ook de jeugdburgemeesters van de gemeente Heusden Jikke en Koen waren daarbij aanwezig.
Ze hebben daar een aantal Tweede Kamerleden ontmoet aan wie zij het verzoek hebben gedaan om scherp toe te zien dat het (nieuwe) kabinet zich inzet om artikel 21 strikt na te leven. Het gaat om de toekomst van deze kinderen. Vervolgens hebben zij de door hun gemaakte afspraken in de vorm van het allereerste Nationale Kinderklimaatakkoord aangeboden aan Ed Nijpels voorzitter van het Klimaatberaad.
Voorafgaand aan de landelijke Kinderklimaattop op 15 april jl. hebben de deelnemende kinderen van groep 7 en 8 (24 klassen) nagedacht over welke afspraken moeten gemaakt worden als het gaat om de klimaatcrisis. Er is aandacht in de lessen besteed aan 3 thema’s:
Van alle afspraken die zij gezamenlijk hebben gemaakt, hebben zij de voor hen drie belangrijkste afspraken afgebeeld op het allereerste Nationale Kinderklimaatakkoord dat zij persoonlijk aan de heer Ed Nijpels hebben overhandigd.
Begin de dag met het nieuws uit je gemeente met de gratis Nieuwsbrief. KLIK HIER en meld je aan. Aanvoerder van het lokale nieuws.
< Volg HeusdenNieuws ook via Facebook
< Wist u dat wij iedere morgen meer dan 2500 nieuwsbrieven verzenden
< Wist u dat wij iedere dag meer dan 10.000 bezoekers hebben op onze website
< Adverteren op Heusden.Nieuws.nl stuur een
mail
loading

Loading articles...

Loading