Huishoudelijke hulp Thebe failliet

19 dec 2014, 22:27Knipsels
e3fcchlpu7qky8v0zpt6hq7kl 6189117730acd962093ab
Thebe Huishoudelijke Zorg B.V. heeft donderdag 18 december jl. faillissement aangevraagd. Andere onderdelen van Thebe blijven buiten het faillissement. De gemeente Heusden is hierover donderdag geïnformeerd.
De gemeente Heusden doet er alles aan om de huishoudelijke zorg aan de ruim 600 cliënten in onze gemeente te continueren. In een bericht laat Thebe Holding weten dat ze zich maximaal gaat inspannen om de zorg aan cliënten zo veel mogelijk door te laten gaan. Hoe dat er in de praktijk uit gaat zien, weten we nog niet. De gemeente gaat hierover met Thebe en de curatoren in gesprek.
Andere zorgpartijen
Ook gaat de gemeente op zeer korte termijn in gesprek met de andere zorgpartijen die komend jaar in de gemeente Heusden actief zijn. Doel hiervan is ervoor te zorgen dat de getroffen huishoudens in onze gemeente ook na 1 januari huishoudelijke hulp behouden.
Het verdwijnen van de Huishoudelijke Zorg BV betekent niet het einde van Thebe. De organisatie heeft ook nog andere takken zoals kraamzorg en verpleeghuiszorg. Die activiteiten blijven gewoon doorgaan.
Zodra er meer bekend is, laten we dat weten.
Kijk voor informatie over de veranderingen in de zorg ook op .
loading

Loading articles...

Loading