
Het seizoen van 2021 was voor Daniek in de Yamaha/Kicxstart R125 cup fantastisch verlopen. Haar doelstelling om punten te scoren (bij de eerste 15) is iedere wedstrijd gelukt. Komend jaar gaat, de ondertussen 15 jarige uit Drunen afkomstige leerling van het Scholen Gemeenschap “de Overlaat” uit Waalwijk, beginnen aan haar 2e seizoen.
De doelstelling voor dit seizoen is proberen de top 10 te bereiken, afgelopen seizoen waren er al een paar 11e plaatsen. De stap naar de top 10 lijkt klein maar in een competitief veld met alleen maar jongens zal het spannend gaan worden.
De Yamaha/KicXstart R125 cup is een zeer competitieve motorrace klasse waarin geracet wordt met identieke motoren. Waarbij je niks mag veranderen/aanpassen om het zo eerlijk mogelijk te houden, en met maar 15pk beschikken de motoren ook niet over veel vermogen. Door het lage vermogen is het des te belangrijker hoe er gereden wordt, juiste lijnen en rem/gas punten. En menige mensen verbazen zich over de snelheid/ronde tijden die er gereden worden met deze motoren, want menig motorrijder op “grote”motoren houden ze niet bij.
Zo traint Daniek regelmatig bij “Motor Circuit Training”, dit is een organisatie die ook straatrijders de gelegenheid biedt om een eerste kennismaking te ervaren om op een circuit te rijden, als ook ervaren rijders ondersteunt. Ook dit seizoen zal Daniek rijden met nummer 34, welke het nummer is/was van Kevin Schwantz (wereld Kampioen Moto GP in 1993), de favoriet van haar vader. ChromeBurner motorgear uit Nieuwkuijk is wederom de hoofdsponsor, want ja zonder sponsors is het nu eenmaal onmogelijk.
De agenda geeft een vol programma met trainingen en wedstrijden , foto’s en verslagen hiervan zullen te zien zijn op haar eigen website ( www.daniekvanloon.nl ) en regelmatig een bericht op Heusden.Nieuws.nl
De 1ewedstrijd zal in April zijn en de laatste van de 7 wedstrijddagen met ieder 2 wedstrijden is in Oktober. Uitslagen hiervan zullen ook hier gepubliceerd worden! Bent u nu geïnteresseerd in de motor race ervaringen van Daniek en misschien wilt u ook een ondersteuning zijn door te sponsoren als bedrijf of door lid te worden van de club van 50, neem dan eens een kijkje op haar website: www.daniekvanloon.nl of volg haar via Instagram: @daniek_van_loon of facebook: Daniek van Loon #34
Begin de dag met het nieuws uit je gemeente met de gratis Nieuwsbrief. KLIK HIER en meld je aan. Aanvoerder van het lokale nieuws.
< Kijk hier voor agenda
< Volg HeusdenNieuws ook via Facebook
< Wist u dat wij iedere morgen meer dan 3500 nieuwsbrieven verzenden
< Wist u dat wij iedere dag meer dan 10.000 bezoekers hebben op onze website
< Adverteren op Heusden.Nieuws.nl stuur een mail




