IVN De Waerdman-De Langstraat organiseert op zondag 1 oktober 2023 een wandeling door een deel van het Nationaal Park De Loonse en Drunense Duinen. De ongeveer twee uur durende wandeling start om 10.00 uur en is gratis.
Grote vlaktes met zandverstuivingen maken dit natuurgebied zo aantrekkelijk. Stuifduinen, de heide en het bos wisselen elkaar af. Rendiermos, pijpenstrootje en zandzegge houden zich hier stug overeind.
Ga mee op pad met de gids van het IVN door het stuifzandlandschap met bos, heide en stuifvlakten. De startlocatie is bij Café-Rest. “De Roestelberg”, Roestelbergseweg 2 te Kaatsheuvel. U hoeft zich niet vooraf aan te melden.
Begin de dag met het nieuws uit je gemeente met de gratis Nieuwsbrief. KLIK HIER en meld je aan. Aanvoerder van het lokale nieuws.
< Kijk hier voor agenda
< Volg HeusdenNieuws ook via Facebook
< Wist u dat wij iedere morgen meer dan 4750 nieuwsbrieven verzenden
< Wist u dat wij iedere dag meer dan 10.000 bezoekers hebben op onze website
< Adverteren op Heusden.Nieuws.nl stuur een mail