3e en laatste kandidaat De Afvalrace Heusden bekend: Joyce van Eggelen

01 okt 2015, 18:18Nieuws
dsc 4713
Heusden.nieuws.nl Rolf Balkenende
De laatste kandidaat van De Afvalrace in de gemeente Heusden werd gisteravond verrast. Mariëtte en Erik (personal trainers van Sportcentrum Bodyshape) hadden gisteren, in het bijzijn van Rolf Balkenende van Heusden.nieuws.nl, het plan om kandidaat Joyce van Eggelen thuis te overvallen. Echter na 10 minuten voor de deur te hebben gewacht, bleek de winnares niet thuis.
Via allerlei omwegen is het uiteindelijk toch gelukt om contact te krijgen met Joyce. “We hebben haar een smoes naar huis gelokt, want ik zou haar bellen met een vraag omtrent De Afvalrace. Compleet in de stress heeft ze haar weg vervolgd naar huis. Dus wij weer op weg met de bloemen naar het huis van Joyce, waar we toch nog even op haar komst moesten wachten”. Toen Joyce na 10 minuten nietsvermoedend thuiskwam, kon ze haar ogen niet geloven: De spontane en enthousiaste reactie van Joyce: “Dit vind ik kei gaaf! Ik heb na het leuke intakegesprek al heel de week op een roze wolk geleefd!”
We wensen Joyce heel veel succes tijdens de afvalrace naar een gezonder, energiek en fitter leven samen met Personal Trainers Erik en Mariette.
loading

Loading articles...

Loading