Actie Grasmaaier voor tuinploeg Mariënkroon

07 feb 2019, 8:01 Nieuws
tuinploeg marienkroon
Tuinploeg Mariënkroon

De oude maaimachine van Mariënkroon is versleten. Er is daarom een crowdfund-actie gestart voor een nieuwe grasmaaier. Tot nu toe is er al € 8.708,59 binnengekomen, waarvoor grote dank! Maar we zijn er nog niet. Al uw bijdragen zijn nog steeds zeer welkom.

De Tuinploeg Mariënkroon is een hechte en enthousiaste groep vrijwilligers die al 16 jaar elke dinsdag in Mariënkroon als Tuinploeg het bos en het park van het terrein van negen hectare goed bijhoudt. Arie: “Na 5000 draaiuren gaat onze grasmaaier het begeven. Steeds vaker is er uitval tijdens het werk. Om voor onze vrijwilligers plezier in het werk te houden, is in het voorjaar 2019 een NIEUWE MAAIER nodig. HELP MEE om deze te financieren.”

Voor de financiering is er een crowdfundactie gestart; zie de link: https://www.geef.nl/nl/actie/grasmaaier-voor-tuinploeg-marienkroon-1/donateurs

Een nieuwe grasmaaier kost € 35.000. Dit is een heel bedrag, maar een nieuwe gaat 15-20 jaar mee en heeft veel minder onderhoudskosten dan een tweedehandse. Alle giften groot of klein, anoniem of op naam, van particulieren, stichtingen en bedrijven zijn van harte welkom! De giften via deze website zijn aftrekbaar voor de belasting omdat Stichting Mariapoli Mariënkroon een ANBI-instelling is. Met uw hulp kunnen ook in de toekomst kinderen en jongeren spelen op het gemaaide voetbalveld en het volleybalveld. Met uw hulp kunnen de vele bezoekers tijdens een wandeling genieten van de mooie natuur in Mariënkroon. Een goede grasmaaier hierbij is pure noodzaak.

Alvast HARTELIJK DANK voor uw bijdrage en met vriendelijke groeten van de Tuinploeg van Mariënkroon. Arie, Rien, Barbara, Frans, Henk vB, Henk H., Martijn, Pieter, Lammert, Jan, Hugo, Jochem

Begin de dag met het nieuws uit je gemeente met de gratis Nieuwsbrief. KLIK HIER en meld je aan.

Aanvoerder van het lokale nieuws.