Op donderdag 23 oktober organiseert Alzheimer Café Heusden in Sint Janshof, ingang ontmoetingscentrum De Hop, Pastoor van Akenstraat 30, 5251BE Vlijmen een bijeenkomst over 'De Nederlandse Vereniging voor een Vrijwillig Levenseinde (NVVE)'. Inloop is vanaf 19.30 en de bijeenkomst start om 20.00 uur, afsluiting 22.00 uur.
Ineke van de Burgt is de spreker namens de NVVE. De NVVE is er voor iedereen met vragen, twijfels en angsten rondom het levenseinde. We helpen mensen op tijd en weloverwogen hun wensen duidelijk te maken en zo de regie over het einde van hun leven te hebben. Daarom geven we voorlichting aan iedereen. De NVVE zet zich ook in voor het beschermen van de euthanasiewet en voor het verbeteren van de wet- en regelgeving.
Met vriendelijke groet, de gespreksleiders van het Alzheimer Café Heusden Het Alzheimer Café Heusden is een gezellig, warm en veilig trefpunt voor mensen met dementie, partners, mantelzorgers, familieleden en andere belangstellenden. Er is veel (gratis) informatie beschikbaar over dementie. De toegang is gratis. Van tevoren aanmelden is niet nodig.
Voor meer informatie contact op met Ron Schmidt, coördinator van het café, e-mail: [email protected]. Het Alzheimer café Heusden is een samenwerking van Alzheimer Nederland, afdeling Midden- Brabant, Mijzo en ContourdeTwern Heusden. De gespreksleiders in het Alzheimer café Heusden zijn Marion Arends en Christa van Bloois.