Zaterdag zijn bij een botsing tussen twee auto's zijn twee personen gewond geraakt. Toen één van de wagens vanaf een zijstraat kwam, klapten de voertuigen op elkaar. De auto uit de zijstraat stopte niet en landde in een ondiepe vijver langs de Weteringweg.
Bij de botsing raakten de wagens zwaar beschadigd. Het asfalt lag daardoor bezaaid met brokstukken. Een omstander haalde de man die met zijn auto in de vijver belandde uit het water. Hij is met een ambulance naar het ziekenhuis gebracht.
In de andere auto zat een vrouw achter het stuur. Ook zij moest naar het ziekenhuis. De Weteringweg was tijdens de afhandeling van het ongeval afgesloten. Een takelbedrijf heeft beide auto's afgevoerd. Ook is de weg schoongemaakt, zodat ander verkeer weer over het asfalt kan rijden. Daarna kon de Weteringweg weer open.
Begin de dag met het nieuws uit je gemeente met de gratis Nieuwsbrief. KLIK HIER en meld je aan. Aanvoerder van het lokale nieuws. < Kijk hier voor agenda
< Volg HeusdenNieuws ook via Facebook
< Wist u dat wij iedere morgen meer dan 5000 nieuwsbrieven verzenden
< Wist u dat wij iedere dag meer dan 10.000 bezoekers hebben op onze website
< Adverteren op Heusden.Nieuws.nl stuur een mail