Automobiliste ziet afslag te laat en botst tegen vangrail op A59

31 okt 2022, 10:42 Nieuws
ongeval a59 den bosch 4
FPMB Bart Meesters

Een automobiliste is zondagavond met haar auto tegen de vangrail gebotst op de A59 bij Den Bosch. De vrouw raakte gewond en is naar het ziekenhuis overgebracht. Het ongeval gebeurde op de snelweg A59 in de richting van Vlijmen. Ter hoogte van de afslag Den Bosch-West ging het mis. De bestuurster wilde op het laatste moment de afslag nemen, maar raakte met haar wagen de vangrail.

Agenten die toevallig in de buurt reden, verleenden eerste hulp aan de automobiliste. Ook andere passanten stopten om te helpen. De bestuurster is met onbekende verwondingen met een ambulance naar het ziekenhuis gebracht. Uit een blaastest bleek dat de vrouw vermoedelijk onder invloed van alcohol achter het stuur zat. Ze is daarom aangehouden.

Bij het ongeval waren zover bekend geen andere voertuigen betrokken. De auto moest worden weggetakeld.

Begin de dag met het nieuws uit je gemeente met de gratis Nieuwsbrief. KLIK HIER en meld je aan. Aanvoerder van het lokale nieuws.

< Kijk hier voor agenda
< Volg HeusdenNieuws ook via
Facebook
< Wist u dat wij iedere morgen meer dan 4000 nieuwsbrieven verzenden
< Wist u dat wij iedere dag meer dan 10.000 bezoekers hebben op onze website
< Adverteren op Heusden.Nieuws.nl stuur een
mail