We hebben weer een prachtige lijst met meezingers samengesteld. Op woensdag 16 april is iedereen weer welkom bij Badkamerzingen Vlijmen!
Zonder het programma te verklappen, geven we alvast wat hints. We gaan zingen over een meisje dat bijna te perfect is om echt te zijn, over een stripfiguur, over een oorlog van lang geleden en over een zanger die erg lastig vindt om een nieuwe hit te schrijven. Als je geen idee hebt welke liedjes dit zijn, moet je zeker komen. Zoals altijd wordt elk lied ingeleid met een foto en een tekst die langzamerhand duidelijk maakt om welk lied het gaat. En altijd gaat het om liedjes die heerlijk zijn om keihard samen mee te zingen.
We hopen weer op een volle zaal. We beginnen om 20.00 uur in De Korf. Het kost € 5 (incl. koffie of thee). Stuur een mail voor meer informatie naar [email protected]. Graag tot ziens!