
Maandagavond was er in de uitzending van Bureau Brabant aandacht voor het schietincident van donderdag 2 december in de Tullenstraat in Oudheusden. De politie heeft beelden laten zien van de dader. De dader heeft een slank postuur, had mogelijk een joggingbroek aan, had een capuchon over zijn hoofd en droeg donkere schoenen met een dikke witte zool.
Op donderdag 2 december 2021 werd rond 18.15 uur een man beschoten toen hij thuiskwam uit z'n werk. De man mag van geluk spreken dat alleen zijn bestelbus is geraakt en niet hijzelf. De politie zoekt getuigen die meer kunnen vertellen over dit schietincident, het motief en/of wie de dader is.
Het slachtoffer parkeerde die bewuste avond zijn witte bestelbus in de Tullensstraat in Oudheusden, vlakbij zijn huis. Voordat hij uitstapt wordt er op hem en de auto geschoten. De dader stond hem al op te wachten in een brandgang. Na het schietincident is de verdachte weggerend. Hij droeg mogelijk een joggingbroek, had een capuchon over zijn hoofd en droeg donkere schoenen met een dikke witte zool.
De kogelinslagen in de auto laten zien dat dit een gerichte aanslag is geweest op het slachtoffer. We hebben meerdere beelden van de dader en zijn dringend op zoek naar meer informatie.
Het tipformulier
Begin de dag met het nieuws uit je gemeente met de gratis Nieuwsbrief. KLIK HIER en meld je aan. Aanvoerder van het lokale nieuws.
< Kijk hier voor agenda
< Volg HeusdenNieuws ook via Facebook
< Wist u dat wij iedere morgen meer dan 3750 nieuwsbrieven verzenden
< Wist u dat wij iedere dag meer dan 10.000 bezoekers hebben op onze website
< Adverteren op Heusden.Nieuws.nl stuur een mail





