
Op donderdag 28 april organiseert Alzheimer Café Heusden in Sint Janshof, ingang ontmoetingscentrum De Hop, Pastoor van Akenstraat 30, 5251BE Vlijmen een bijeenkomst rondom het thema Dementie en aandacht voor levensvragen. Inloop is vanaf 19.30 en de bijeenkomst start om 20.00 uur, afsluiting 21.30 uur.
Dementie en aandacht voor levensvragen
Levensvragen zijn vragen die iedereen heeft. Het zijn vragen die gaan over wat voor jou van waarde is, over zin en betekenis en over hoe jij in het leven staat. Wie ben ik? Met wie ben ik verbonden? Wat beteken ik? Welke levensweg wil ik inslaan? Als jij of je verwant met (de) ziekte (dementie) te maken krijgt of met andere veranderingen, kunnen levensvragen dwars gaan zitten of te lastig zijn om alleen mee verder te komen. Wie of wat kan dan helpen?
Soms zijn er ook vragen waarmee je bij niemand terecht kunt of waarmee je anderen niet wilt belasten. Samen met een geestelijk verzorger kan dan worden verkend wat van waarde is en op zoek gaan naar nieuwe perspectieven. Ook in de laatste levensfase.
Marianne Merkx is zelfstandig geestelijk verzorger voor mensen in de thuissituatie en begeleidt mensen bij stagnerende of heftige levensvragen en levensgebeurtenissen. Ze staat met mensen stil bij vragen over leven en dood, over onmacht en vertrouwen, over spanning en hoop. G
espreksleiders zijn Marion Arends en Christa van Bloois.
Iedere vierde donderdagavond van de maand organiseert het Alzheimer Café Heusden een bijeenkomst. Om 19:30 uur gaat het café open. Het programma start om 20:00 uur. Om 21:30 uur eindigt het officiële programma. Het café sluit uiterlijk om 22:00 uur. Toegang is gratis, aanmelden niet nodig. Het Alzheimer Café is een trefpunt voor mensen met dementie, hun partners, familieleden en vrienden. Kijk voor meer informatie op https://www.facebook.com/ahcheusden of neem contact op via mail [email protected] .
Dit alzheimer café is een samenwerking met Alzheimer Nederland, Stichting Mijzo en ContourDeTwern Heusden.
Begin de dag met het nieuws uit je gemeente met de gratis Nieuwsbrief.
en meld je aan. Aanvoerder van het lokale nieuws.
< Kijk
voor agenda
< Volg HeusdenNieuws ook via
< Wist u dat wij iedere morgen meer dan 3500 nieuwsbrieven verzenden
< Wist u dat wij iedere dag meer dan 10.000 bezoekers hebben op onze website
< Adverteren op Heusden.Nieuws.nl stuur een