De 34e editie van Avondvierdaagse Vlijmen

27 apr 2022, 16:15 Nieuws
vlijmen 1024x682 1
WGF

De organisatie van de Avondvierdaagse Vlijmen is blij dat eindelijk de 34e editie kan worden georganiseerd. De avondvierdaagse is van dinsdag 7 juni t/m vrijdag 10 juni. Twee jaar lang geen avondvierdaagse, een groot gemis. Hopelijk lopen er dit jaar weer veel kinderen met hun ouders gezellig mee. Je kunt kiezen uit vier afstanden: 3 - 5 - 7 of 10 km. Deelnemers onder de 12 jaar die de 10 km willen lopen kunnen dit alleen doen onder begeleiding van een ingeschreven volwassene.

Er is weer een aantal bedrijven bereid gevonden om een lekkere traktatie te sponsoren. Dus dat komt vast goed! Mooie en afwisselende routes, door Vlijmen, Nieuwkuijk en Haarsteeg, dat wordt vast weer genieten. En op voorhand al dank aan de vrijwilligers die al hebben aangegeven dat ze weer komen helpen. Op 9 mei wordt het programmaboekje uitgedeeld op de basisscholen in Vlijmen en Haarsteeg. Vanaf dat moment kun je je inschrijven via www.avondvierdaagsevlijmen.nl

Het kan alleen digitaal, er is dit jaar geen inschrijfavond. Mocht dit problemen opleveren, neem dan contact op via de mail: [email protected]

Inschrijven kan tot vrijdag 3 juni 23.59 uur. Dan sluit de inschrijving; er is GEEN na inschrijving mogelijk. Dus ben op tijd!

Like ook de facebookpagina, Avondvierdaagse Vlijmen

, dan word je op de hoogte gehouden van alle nieuwtjes.

Begin de dag met het nieuws uit je gemeente met de gratis Nieuwsbrief.

KLIK HIER

en meld je aan. Aanvoerder van het lokale nieuws.

< Kijk

hier

voor agenda


< Volg HeusdenNieuws ook via

Facebook


< Wist u dat wij iedere morgen meer dan 3500 nieuwsbrieven verzenden
< Wist u dat wij iedere dag meer dan 10.000 bezoekers hebben op onze website
< Adverteren op Heusden.Nieuws.nl stuur een

mail