De seniorensociëteit bezocht de Zaanse Schans

15 jul , 15:54 Nieuws
image2
Seniorensocieteit

Op dinsdag 8 juli stond er weer een dagtocht voor de senioren op het programma, ditmaal was het doel de Zaanse Schans.

Met ruim 60 personen vertrokken we vanaf het Anton Pieckplein met als eerste stop restaurant De Engel in Houten voor de koffie/thee en een lekker gebakje. Daarna werd de weg vervolgd naar Zaandam alwaar bij restaurant De Kraai tot ieders verrassing genoten kon worden van een heerlijk kopje tomatensoep en een lekkere pannenkoek met stroop of poedersuiker.

Hierna kon iedereen zijn/haar eigen weg gaan! Een terrasje pakken, een souvenirwinkeltje binnengaan en natuurlijk de wandeling over de dijk maken langs de molens en deze al of niet bezoeken of op een bankje genieten. Het weer werkte volop mee en alleen op het einde van het wandelrondje vielen er kort wat regendruppels.

Moe maar voldaan stapte iedereen om 4 u weer in de bus voor de weg naar huis, die natuurlijk ook weer werd onderbroken voor een lekker diner. De volgende dagtocht staat al weer gepland voor 20 augustus.