
Zaterdag 17 april is er weer een nieuwe aflevering van HTR Actueel. Bij presentator Chantal Peters komen deze keer drie interessante items aanbod, Het Herpts digitaal familiealbum, 25 jaar Alzheimer Nederland met Marion Arends en Henk Cornelisse komt vertellen over de actie De sport helpt de horeca.
De werkgroep Herpts Digitaal Familiealbum is een kleine twee jaar geleden begonnen met het verzamelen van oude Herptse foto’s. In de beeldbank van het Streekarchief zaten slechts 45 foto’s uit Herpt. Ondanks corona is de werkgroep ijverig doorgegaan met het verzamelen, beschrijven en plaatsen van de foto’s op de website www.herptsdigitaalfamiliealbum.nl .
Inmiddels hebben ruim 50 (oud) Herptenaren hun familiealbums aangeboden. De leden van de werkgroep selecteerden de bijzondere foto’s met personen, straten, gebouwen en evenementen. Een mijlpaal werd onlangs gepasseerd. De 1000e foto in het digitale album is gepubliceerd.
Alzheimer Nederland zet zich in voor een van de grootste uitdagingen van deze tijd: dementie. Samen met duizenden vrijwilligers, mensen met dementie, mantelzorgers, onderzoekers, donateurs en collectanten, werken wij aan een toekomst zonder dementie en aan een betere kwaliteit van leven voor mensen met dementie en hun mantelzorgers. Wij hebben één doel voor ogen: vooruitgang! Op álle terreinen. Samen maken we het verschil. En dat is heel hard nodig want het aantal mensen met dementie verdubbelt de komende 20 jaar naar een half miljoen. Marion Arendse komt daarover vertellen
De horeca wordt door de diverse beperkingen als gevolg van Covid-19 zwaar getroffen. Henk Cornelisse, oud-voorzitter FC Drunen, vond het tijd om als gemeenschap de horeca ondernemers steun te bieden. Mede als dank voor de vele jaren dat de horeca het verenigingsleven sponsort. Vanaf eind juli worden er vier grandioze weekenden georganiseerd. Je kunt erbij zijn en tegelijkertijd de horeca steunen!
De uitzending begint om 19.00 uur. De drie items
Herhaling zondagavond vanaf 20.00 uur. Kijk ook op www.htrmedia.nl bij tv uitzending gemist!
Begin de dag met het nieuws uit je gemeente met de gratis Nieuwsbrief.
en meld je aan.
Aanvoerder van het lokale nieuws.
< Volg HeusdenNieuws ook via Facebook
< Wist u dat wij iedere morgen meer dan 2500 nieuwsbrieven verzenden
< Wist u dat wij iedere dag meer dan 10.000 bezoekers hebben op onze website
< Adverteren op Heusden.Nieuws.nl stuur een