De afgelopen periode ontving DMP Heusden van bewoners van en rondom de Caleidoscoop maar ook van kinderopvang Mikz en basisschool ’t Palet zorgelijke berichten omtrent overlast bij de Caleidoscoop. Al een geruime periode ervaart men overlast van jongeren rondom de Caleidoscoop. Wat DMP Heusden betreft moet er worden opgetreden tegen hangjongeren die vandalisme plegen en overlast veroorzaken.
De fractie van DMP Heusden veroordeelt vandalisme op welke manier dan ook. Daarom heeft raadslid Noah Brok (19), zelf woonachtig vlakbij de Caleidoscoop, vragen gesteld aan het college om deze situatie zo snel mogelijk op te lossen. “Ik heb zelf op basisschool ’t Palet gezeten dus het doet zeer om te zien dat er zo wordt omgegaan met publieke gebouwen. Wat ons betreft moet er snel wat gebeuren om de overlast en het vandalisme bij de Caleidoscoop aan te pakken, de input van bewoners en betrokken organisaties vinden wij hierbij essentieel.” Aldus Brok.
Bewoners geven aan dat deze problemen zich al meerdere jaren voordoen. Het begon onschuldig met treitergedrag (denk aan belletje lellen of het schoppen van ballen tegen ramen van bewoners), maar de laatste tijd is de situatie verslechterd. De brandweer heeft al meermaals moeten uitrukken en de laatste weken zijn er meerdere ramen gesneuveld. “Met de wijkagent om de hoek verwachten we dat de gemeente in samenspraak met de bewoners, Woonveste en de politie dit gedrag zo snel mogelijk gaat beëindigen.” Daarom heeft DMP over deze zorgelijke situatie vragen gesteld aan het college en willen ze weten wat eraan gedaan wordt.
Begin de dag met het nieuws uit je gemeente met de gratis Nieuwsbrief. KLIK HIER en meld je aan. Aanvoerder van het lokale nieuws.
< Volg HeusdenNieuws ook via
< Wist u dat wij iedere morgen meer dan 2500 nieuwsbrieven verzenden
< Wist u dat wij iedere dag meer dan 10.000 bezoekers hebben op onze website
< Adverteren op Heusden.Nieuws.nl stuur een mail