"Een hersenbeschadiging verandert je leven. Althans dat deed het wel bij mij"

16 mrt 2024, 7:18 Nieuws
nah
NAH

Wendy Pijnenburg heeft als gevolg van een auto ongeluk blijvend hersenletsel opgelopen. Na een lange zoektocht ontdekte zij de helende werking van yoga. Het bracht haar een proces van acceptatie, respect en de mogelijkheid om grenzen te verleggen. Wendy focust zich daarom op lessen voor mensen met NAH. Ze gelooft in de kracht van yoga.

Donderdag 21 maart 2024 is Wendy te gast bij NAH Heusden. Zij vertelt dan over haar ervaring en laat de aanwezigen kennis maken met een aantal ademhalingsoefeningen.

NAH'ers en andere geïnteresseerden zijn op 21 maart 2024 van harte welkom op de Hollandlaan 161 in Drunen. De toegang is gratis en de avond begint om 19.00 uur. Consumpties zijn voor eigen rekening. Meer info via

logo

Begin de dag met het nieuws uit je gemeente met de gratis Nieuwsbrief. KLIK HIER en meld je aan. Aanvoerder van het lokale nieuws.

< Kijk hier voor agenda
< Volg HeusdenNieuws ook via
Facebook
< Wist u dat wij iedere morgen meer dan 5200 nieuwsbrieven verzenden
< Wist u dat wij iedere dag meer dan 10.000 bezoekers hebben op onze website
< Adverteren op Heusden.Nieuws.nl stuur een
mail