
De fotografieliefhebbers van Fotogroep Vlijmen hebben reden tot trots. Een werk van hun lid, Jos Hageman, was afgelopen zomer te bewonderen in het Nederlands Fotomuseum als onderdeel van een bijzondere samenwerking tussen de Fotobond en het museum.
Bij de Koninklijke Fotobond, waar 240 fotoclubs bij zijn aangesloten, namen dit jaar maar liefst 133 clubs deel aan de jaarlijkse Bondsfotowedstrijd. Elke deelnemende club stuurde tien zorgvuldig geselecteerde foto's in. Uit deze prachtige verzameling van 1330 foto's werden vijftig beelden gekozen door Frits Gierstberg, de curator van het Nederlands Fotomuseum.
Gierstberg liet zich inspireren door de kracht van de beelden. Hij stelde zichzelf de cruciale vraag: wat is het verband tussen de gebruikte techniek, de mate van beeldbewerking en het onderwerp? En leidt dat verband tot een beeld of verhaal dat er echt toe doet?
Het eindresultaat was een gevarieerde selectie die de kijker een unieke indruk geeft van de immense diversiteit binnen de Fotobond. Een van die bijzondere beelden is afkomstig van Jos Hageman, een trots lid van Fotogroep Vlijmen.
Wil je zelf deel uitmaken van de creatieve fotogemeenschap van Fotogroep Vlijmen? Sluit je dan aan en deel jouw passie voor fotografie met gelijkgestemde enthousiastelingen! Kijk op https://www.fotogroepvlijmen.nl/
Begin de dag met het nieuws uit je gemeente met de gratis Nieuwsbrief. KLIK HIER en meld je aan. Aanvoerder van het lokale nieuws.
< Kijk hier voor agenda
< Volg HeusdenNieuws ook via Facebook
< Wist u dat wij iedere morgen meer dan 4750 nieuwsbrieven verzenden
< Wist u dat wij iedere dag meer dan 10.000 bezoekers hebben op onze website
< Adverteren op Heusden.Nieuws.nl stuur een mail