Foto’s zonnige editie Heusdense Heerenrit

02 sep 2024, 8:34Nieuws
dsc 1922
Roland van Riel
Afgelopen  zondag was weer De Heusdense Heerenrit en di jaar onder zomerse omstandigheden. Dit jaarlijkse spektakel vol klassieke brommers, motoren en solexen staat garant voor deelnemers in chique outfits én een enthousiast publiek.
Jaarlijks verzamelen deelnemers en toeschouwers zich op de eerste zondag van september op het Raadhuisplein in Drunen.
Waar de aanvangstijd van 12.30 uur enerzijds is bedoeld om samen te komen zodat op tijd kan worden gestart, is het anderzijds een perfect moment om de tweewielers te bewonderen. Van motoren tot brommers en solexen, het plein zorgt er gegarandeerd voor dat liefhebbers de vingers af kunnen likken.
Dit jaar stond het evenement volledig in het teken van Dream4Kids, een organisatie die dromen waarmaakt voor kinderen met een traumatische ervaring. Opbrengst van De Heusdense Heerenrit komt volledig ten goede aan Dream4Kids.
Foto’s werden gemaakt door Roland van Riel en Ad Hartjes
loading

Loading articles...

Loading