Op zondag 27 oktober was er een optreden van het zangduo De Wilki’s in buurthuis De Stulp in Drunen. Het zangduo bracht onder grote belangstelling een mooi repertoire ten gehoor. Fotograaf Roland van Riel maakte een sfeerreportage met zijn fotocamera
Het zangduo Kitty Adriaanse en Wil Opperman treden vanaf januari 2023 als zangduo op bij verpleeghuizen, zorgcentra, KBO, Zonnebloem, Hospice en andere organisaties voor het welzijn van ouderen. Het repertoire is voornamelijk (Oud)Hollandse liedjes, maar ook een beetje herkenbare liedjes over de grens.
De Wilki’s kunnen groepen ouderen en senioren vrolijkheid, warmte en plezier geven. Dit doen zij door middel van professionele muziekoptredens waarbij interactie en persoonlijke aandacht centraal staan.
“Het is mooi om te zien dat dementerende bewoners spontaan met hulp van de zorg de polonaise gaan doen. Ook hebben we meegemaakt dat een bewoner het hele optreden tussen ons in heeft gestaan en alles meezong. Dankbaar is ook het optreden bij Hospice, met een lach en een traan.
Kitty Adriaanse en Wil Opperman vormen een prachtig duo en komen graag naar u toe.
Meer informatie over De
Wilki’s
Wil Opperman [email protected]
Kitty Adriaanse [email protected]