
Zaterdag 12 maart kwam er dan toch echt een einde aan het carnavalsseizoen 2021-2022 van Haorendam. Organisatie Haorendam kan met trots terugkijken op een fantastisch seizoen. Ondanks het vele schakelen en constant aanpassen van het programma, is er wat moois neergezet. Haorendam bedankt iedereen die hieraan bijgedragen heeft. Vanaf de sleuteloverdracht tot aan de regionale optocht, zes dagen lang carnaval in Haorendam, omdat het mag en kan!
In de 50e editie van de Haorendambode is Haorendam helemaal los gegaan met hun motto: ALLES MAG, ALLES KAN! Aan iedereen de uitdaging: hoeveel KANnen en MAGgen hebben zij verstopt in deze bode?? alles KAN en alles MAG! Zowel plaatjes, foto’s , als geschreven tekst.
Het zijn: 483 kannen en 112 maggen! De inzending van José van Beurden kwam het dichtst bij, gefeliciteerd met je prijs: een tegoedbon van Verbonth!
Ook de familie Klerks won een tegoedbon van het Verbonth! Er werd maar liefst 18 keer gestemd op hun huis aan de Pater vd Elsenstraat als mooist versierde huis in Haorendam.
Vooraf aan de officiële ontmanteling van het Pavnas team werd de uitslag bekend gemaakt van de regionale optocht. Dit jaar geen publieksprijs en geen wisselbeker, maar wat was de optocht prachtig. Diep respect voor iedereen die in anderhalve week toch iets mooist wist neer te zetten. Ondanks dat Haorendam de vergunningen had aangevraagd , kwam er pas 11 dagen voor de optocht groen licht vanuit gemeente Heusden. En dan zie je maar wat je kunt bereiken met de flexibele en creatieve inzet van alle carnavalsvierders. Hieronder de uitslag beoordeeld door de vakjury waarbij gescoord werd op: idee, vorm, uitbeelding en afwerking.
Jeugd
Praalwagens
De uitslag van de kinderoptocht wordt aankomende vrijdagmiddag bekend gemaakt. Frans van Buul zal namens de local heroes deze middag presenteren. Ook zal de jeugdraad van Haorendam nog eenmaal optreden voor hun schoolgenootjes waarna ook zij officieel ontmanteld zullen worden.
Organisatie Haorendam bedankt iedereen die heeft bijgedragen aan carnaval 2022. Alles mag en alles kan, maar om dit te bereiken moest er heel veel geregeld worden. Mede dankzij de grote inspanningen van heel veel vrijwilligers , maar ook de gezelligheid van carnavalsvierder publiek was het grandioos! Waar een klein dorp groot in is!
Begin de dag met het nieuws uit je gemeente met de gratis Nieuwsbrief.
en meld je aan. Aanvoerder van het lokale nieuws.
< Kijk
voor agenda
< Volg HeusdenNieuws ook via
< Wist u dat wij iedere morgen meer dan 3500 nieuwsbrieven verzenden
< Wist u dat wij iedere dag meer dan 10.000 bezoekers hebben op onze website
< Adverteren op Heusden.Nieuws.nl stuur een






