Zoals eerder geschreven probeert de Zomerschool alle genoemde activiteiten passend te maken. Dat is moeilijk. Zeker als voor een bepaalde activiteit 96 inschrijvingen zijn en er 44 deelnemers welkom zijn. Maar er is hard gewerkt en voor een aantal activiteiten is een oplossing gevonden.
Helaas niet voor alle en met gebruik van ons protocol zal met een reservelijst gewerkt gaan worden. Dit zal gebeuren bij: Creatief met Bea, Oerlemans Plastic, worstenbroodjes bakken, koken, paleis van justitie, bloemschikken en high tea. Het bezoek aan Marienburg is helemaal uit het programma, daar de Marienburg in die periode gesloten is. Alle deelnemers zullen binnenkort een bevestiging ontvangen en daarin kunnen lezen aan welke activiteiten zij deel mogen nemen.
Natuurlijk zal de werkgroep proberen in 2023 deze drukbezochte activiteiten nogmaals in het programma op te nemen. Maar zij gaat meer doen. Zo zal zij, na deze Zomerschool, proberen enkele overschreven activiteiten met een reservelijst (kan helaas niet bij alle) + bezoek aan Marienburg alsnog te organiseren. Dit uitsluitend voor de personen die op de reservelijst staan. Zij ontvangen t.z.t. bericht.
In het Zomerschoolprogramma zijn ook opgenomen een film (King Richard) (5 augustus, 13.30 uur, Voorste Venne) en een gezellige muzikale middag (7 augustus, 14.00, ’t Rad, Elshout). Voor beide activiteiten zijn nog kaarten beschikbaar. Betalen kan bij binnenkomst.
Meer informatie? Abonneer u op de nieuwsbrief ( [email protected] ) of kijk op de website ( www.seniorenschoolheusden.nl ).
Begin de dag met het nieuws uit je gemeente met de gratis Nieuwsbrief. KLIK HIER en meld je aan. Aanvoerder van het lokale nieuws.
< Kijk hier voor agenda
< Volg HeusdenNieuws ook via Facebook
< Wist u dat wij iedere morgen meer dan 3750 nieuwsbrieven verzenden
< Wist u dat wij iedere dag meer dan 10.000 bezoekers hebben op onze website
< Adverteren op Heusden.Nieuws.nl stuur een mail