Het was een knallende en spetterende Jeugd Vakantie Vreugd Week Drunen 2024

22 aug 2024, 7:39Nieuws
66c5b3bc142ed
JVV Drunen
De jeugd vakantie vreugd Drunen week zal met 71 onderdelen onthouden worden als een geweldig leuke gevarieerde week. Met heel veel deelnemertjes uit verschillende diverse doelgroepen, zoals kinderen vanuit de bassischolen in Drunen en omstreken, stichting Leergeld, vluchtelingen en de Oekraïne.
De kinderen hebben ontzettend genoten van de onderdelen waar ze aan hebben meegedaan. Het was een dolle pret.
We merkten al tijdens de online inschrijving dat het een hele drukke week zal gaan worden. Er zijn niet eerder zoveel online inschrijvingen binnen gekomen. Naast de 2245 online inschrijvingen die bij de alle onderdelen van afgelopen week waren er ook nog eens ruim 317 kinderen die voor aanvang van de spellen waren gekomen om mee te doen. Tevens was het heel druk met kinderen die met hun ouders naar de prijsuitreiking en loterij toe waren gekomen, die dit jaar bij Wijkcentrum de Stulp heeft plaatsgevonden.
Er waren in totaal 2690 deelnemers inschrijvingen bij alle onderdelen samen.  Het mooiste hiervan is dat alle hoofdleiding die als vrijwilliger een onderdeel hebben georganiseerd veel kinderen hebben mogen begroeten tijdens hun spel. In de week voordat de JVV week begon en ook tijdens de week zelf waren we druk aan het kijken naar het weerbericht van de week,  We zagen dat het de eerste dagen snik heet zou worden en dat en dat er daarna veel regen voorspeld werd.  Gelukkig viel alleen de vrijdag in het water. Al met al was dit de meest succes volle jeugd vakantie vreugd week die er ooit is uitgevoerd.
Terugblik Programma:
Zondag begon de week met een stormbaan. Ondanks het hele hete weer waren er meer dan 100 kindjes die probeerde zo snel mogelijk over de stormbaan heen te gaan. Er waren 2 sessies van de Escape Room bij Bassischool Jongleren. De eerste dag werd afgesloten  met het vliegeren, dit is een van de oudste onderdelen tijdens onze week. Tijdens het vliegeren was de stichting Vliegeren voor iedereen aanwezig met professionele vliegers.
De maandag begon met het Timmeren, Schilderen en de Hockey. In de middag stond er na het bowlen het onderdeel de Glow in the dark midgetgolf op het programma. Ook was er de kinderbingo en kwam er een clown optreden van feestwinkel Tovulon tijdens de kindershow. Daarna werd de dag afgesloten met de bingo voor de oudere kinderen.
De dinsdag begon de dag met de Sportochtend georganiseerd door DAK. Naast de proefjes stond er een knutselmiddag op het programma bij de D’oultremont College.  Ook konden de kinderen na de lunch naar de padel bij Padel Plaza in Waalwijk. In de middag begonnen 2 nieuwe onderdelen. De kinderen konden voor het eerst gaan Kickboksen bij ASM sport Tevens begon er de Mega Zonne Bloem stoepwedstrijd op het Raadhuis plein. De dag werd afgesloten met de Disco in de Stulp.
De woensdag begon met het klimmen en klauteren bij Monkey Town in Waalwijk, tegelijkertijd was er ook een Toneelworkshop geadopteerd door Wiedes Finance en 2 sessies van het Schat zoeken en laser gamen Na de lunch starten er 3 spellen degelijker tijd. Er werd film gekeken bij de Olof Palme, tevens begon er een sessies van het schatzoeken en lasergamen en de kinderen konden gaan midgetgolven bij het Honderd Bunderbos in Drunen.  In de middag waren er 2 sessies bij JumpXL in Waalwijk en mochten de kinderen met hun favoriete dier langs de Dierenarts gaan voor een controle. En er waren 3 sessies Laser gamen voor de kleine kinderen. De dag werd afgesloten een film voor de oudere kinderen de handbal en nog een bakworkshop.
Op donderdag morgen probeerden de kinderen 17 vossen te vinden in en rond de sportvelden van Sportpark de Schroef. Al vroeg in de ochtend hadden de vossen zich verstopt op de route in het thema alledaagse dingen. Er was een vos die Foto’s aan het maken was van de kinderen.En een wandelaar die zijn hond aan het uitlaten was en als de kinderen goed hadden opgelet kwamen ze ook een echte vos tegen.  Ook in de ochtend begon de eerste van 5 sessies van Crearette uit Waalwijk. In de middag gingen de kinderen vissen bij de watertorens in Drunen.
Na de lunch startte het nieuwe druk bezochte onderdeel het Freerunnen in sporthal de brug. Koen Harks van Koenoss sporting verzorgde een onvergetelijke middag voor de kinderen. De kinderen konden klimmen en klauteren en salto’s. Tevens startte er na de middag de eerste van 2 sessies van het Kliederkleien bij het Pieck in de Voorste Venne. Om 15.00 uur begon een sport middag bij sporthal Dillenburcht waarbij kinderen kennis konden maken met  Basketbal Volleybal en Handbal. Donderdag werd afgesloten met een Spooktocht. Meer dan 100 kinderen konden tijdens deze spannende toch op zoek gaan naar de wezen die iedereen lieten schrikken.
De vrijdag begon met een spectaculaire Kindermarkt. Rondom het gemeentehuis in Drunen lagen zeker 55 kleedjes waar de kinderen hun spulletjes die ze niet meer nodig hadden konden verkopen. Jammer genoeg begon het te regenen tijdens de kindermarkt.  Ook begon de eerste van 3 sessies van het nieuwe onderdeel de Tennis. Ondanks de regen was het heel druk bij de Tennis.
Om 11.00uur begon de eerste van drie sessies van de bootcamp die werd georganiseerd door Crossfit.  Ook om 11.00 uur startte de eerste van 3 sessies van de fietsvaardigheden. Oude Nederlands kampioen mountainbike Maikel Govaars ging spelende wijze aan de slag om de kinderen meer vaardiger te maken op de fiets,   In de middag konden de kinderen met hun favoriete knuffel naar de poppen dokter toe gaan. Elle vrouw en geboorte zorg heeft dit jaar de Poppen en berenbureau volledig gesponsord. Nadat alle poppen en beren bij de poppen dokter waren geweest konden de kinderen gaan mountainbike. We sloten de dag af met een pub Quiz bij de Olof Palme. Er waren nog nooit zoveel kinderen aanwezig bij de Pub Quiz.
De laatste dag begon bij de Olof Palme met de Monkey Town Speellekkerland. Er waren 132 kinderen op af gekomen. Er waren 24 spellen uitgezet, bij ieder spel konden de kinderen een snoepje en punten verdienen. Na de middag konden de kinderen naar FC Drunen gaan om te gaan voetballen. En de scouting Drunen maakte er met de kinderen weer een hele leuke middag van. De Jeugd Vakantie Vreugd week werd afgesloten met een prijsuitreiking bij de Stulp.
13 vissen 2024
Bij ieder onderdeel waar de kinderen aan deelnamen kregen ze een lot mee. Sommige kinderen hadden dit goed voorbereid door de lootjes op een blaadje te plakken zodat ze de loten niet kwijt konden raken. Ook konden de kinderen de prijzen ophalen die te verdienen waren bij sommige onderdelen. Zoals o.a. bij het bowlen, de midgetgolf de dierenkeuring en de Pub Quiz. Het was volle bak in de Stulp met ouders en kinderen.
We kunnen terugkijken op een hele leuke en geslaagde en drukke jeugd vakantie vreugd week. We willen alle ouders en hun kinderen bedanken voor hun aanwezigheid en gezelligheid. We willen al onze sponsoren bedanken die het mogelijk hebben gemaakt dat we naar de zeer kostbare spellen toe konden gaan zoals Monkey Town, Kliederkleien,  De Stormbaan, JumpXL en de Glow in the Dark Midgetgolf en de Bowling.
Ik wil hierbij Debbie van ZoDoende Bewind heel erg bedanken voor het sponsoren van de 4 en 5 jarige kinderen. Mocht je interesse hebben om ook iets te doen tijdens onze week dan kun je jezelf aanmelden via de website. https://www.jvvdrunen.nl/wp/contact/
Tevens willen we alle scholen en andere locaties bedanken voor de zeer fijne samenwerking. Ook willen we alle fotograven bedanken die de hele week in de weer zijn geweest om alle leuke momenten vast te leggen. Anton van Tuijl zorgt er ieder jaar voor dat er weer voldoende fotograven aanwezig zijn. Heel erg bedankt Anton! De foto’s zijn terug te vinden op de website. https://foto.jvvdrunen.nl/ 
Als laatste willen we alle vrijwilligers bedanken. Zonder deze vrijwilligers wordt het lastig om de week uit te voeren. Mocht je interesse hebben om vrijwilliger te worden bij de stichting kun je jezelf aanmelden via de website https://www.jvvdrunen.nl/wp/vrijwilliger/
Iedereen bedankt en tot volgend jaar.
loading

Loading articles...

Loading