
Zaterdag 5 juni is er weer een nieuwe aflevering van HTR Actueel. Bij presentator Marco Driesprong komen deze keer weer twee interessante items aanbod. In de studio zijn aanwezig van D66 Aart Jan Gorter en namens Heusden Transparant Louise van der Heijden en Frans van der Lee. Aanvang van de uitzending is 19.00 uur
Nieuwe eisen WBTR
Een naderende wetwijziging kan voor bestuurders van verenigingen stichting grote gevolgen hebben, bijvoorbeeld als het gaat om aansprakelijkheid. Gemeente Heusden moet de verenigingen daarover actief gaan informeren. En als zij daarover vragen hebben, moet Heusden ze helpen. dat wil Aart Jan Gorter, raadslid voor D66 in Heusden. Hij wijst in vragen aan burgemeester en wethouders op een wetswijziging per 1 juli. De overheid stelt in de Wet bestuur en toezicht rechtspersonen (WBTR) een aantal aanvullende eisen aan een bestuur.
Na 10 jaar fractievoorzitter te zijn geweest van de partij Heusden Transparant, heeft Frans van der Lee het stokje over gedragen aan Louise van der Heijden. Frans stopt niet met de politiek, hij blijft gewoon raadslid en gaat, zo stelt hij, op de oude voet verder. Mr. Drs. L.A.J. van der Heijden heeft Fiscale Economie en Financieel Recht gestudeerd in Tilburg en Rotterdam. Bovenal is zij de trotse moeder van drie kinderen, twee meisjes en een jongen die ook de nodige zorg en aandacht vragen en moeten krijgen. Zij heeft er het volste vertrouwen in dat zij haar
taak als moeder, samen met de fractie, kan combineren met de nieuwe taak van fractievoorzitter.
Herhaling zondagavond vanaf 20.00 uur> Kijk ook op www.htrmedia.nl bij tv-uitzending gemist !
Begin de dag met het nieuws uit je gemeente met de gratis Nieuwsbrief. KLIK HIER en meld je aan. Aanvoerder van het lokale nieuws.
< Volg HeusdenNieuws ook via Facebook
< Wist u dat wij iedere morgen meer dan 2500 nieuwsbrieven verzenden
< Wist u dat wij iedere dag meer dan 10.000 bezoekers hebben op onze website
< Adverteren op Heusden.Nieuws.nl stuur een mail