Jeugd Vakantie vreugd Drunen 2023 staat op het punt van beginnen. Zondagmiddag 20 augustus gaat het geweldig leuke evenement beginnen. Een dank gaat uit naar alle sponsoren en adverteerders.
We willen onze sponsors heel erg Bedanken
We willen de Jan Linders bedanken dat ze dit jaar de JVV week voor een groot deel willen voorzien van eten en drinken zodat de kinderen ook dit jaar weer niks te kort komen. Tevens willen groente speciaalzaak van Bokhoven bedanken dat de stichting ieder jaar 3 en soms wel 4 kisten appels krijgt om uit te delen aan de kinderen.
In de afgelopen jaren hebben we de JVV week gemoderniseerd met steeds meer onderdelen die de kinderen in de huidige tijd aanspreken. In het verleden waren er onderdelen zoals het straattekenen, schaken en sjoelen. Tegenwoordig gaan we naar Monkey Town en JumpXL toe en dit jaar ook naar de Glow in the Dark midgetgolf. Hiernaast hebben we ook onderdelen zoals het Lasergamen/schatzoeken en verzorgt Crearette uit Waalwijk 4 leuke workshops voor de kinderen die graag iets in elkaar knutselen. De bakworkshop bij de Emmamolen in Nieuwkuijk en de Fietsvaardigheden en het Mountainbiken kost de stichting een hoop geld.
Zelf Sponseren:
Al deze onderdelen kosten de stichting een hoop geld. Om de kinderen deze onderdelen te kunnen aanbieden (dit jaar zijn er 67 onderdelen) is sponsering een belangrijk onderdeel geworden bij Jeugd Vakantie Vreugd Drunen.
Je kunt de stichting op verschillende manieren sponseren.
Ten eerste kun je een advertentie afnemen tegen een relatief laag bedrag, de advertentie komt dan in het boekje en 1 jaar lang op de website te staan van Jeugd vakantie vreugd Drunen. Het is natuurlijk ook mogelijk om een bedrag te doneren. jE kunt natuurlijk ook een locatie, eten, drinken of goederen sponseren, er is tijdens de JVV week van alles nodig.
Spel Adopteren:
Dit jaar is er voor het eerst ook de mogelijkheid om een spel te adopteren, hierbij kan een ondernemer een spel of onderdeel uit het programma van de JVV week adopteren. Op deze manier kan een ondernemer zijn of haar bedrijfsnaam koppelen aan een spel. Zo heeft Elle! Vrouw & Geboortezorg het onderdeel Poppen en Berenbureau en Speelgoedatelier/Top1Toys uit Vlijmen het onderdeel Speelwinkel geadopteerd. Wiebes Finance en de ONA hebben de Toneelworkshop geadopteerd.
Mocht je geïnteresseerd zijn om de stichting te steunen laat het ons dan weten. Dat kan via het contact formulier op de website of via [email protected] .
Tevens willen we Administratiekantoor Elshout-Kuhn bedanken voor het plaatsen van een advertentie op alle flyers die we verspreiden. Als laatste dank aan alle adverteerders voor het plaatsen van een advertentie in het boekje en op de website, Hierdoor kunnen we in de laatste week van de zomervakantie de kinderen die dan misschien al 5 weken thuis zijn een leuke week met veel afwisselende activiteiten bieden, waardoor de kinderen kunnen terug kijken op een leuke afsluiting van de vakantie.
Begin de dag met het nieuws uit je gemeente met de gratis Nieuwsbrief. KLIK HIER en meld je aan. Aanvoerder van het lokale nieuws.
< Kijk hier voor agenda
< Volg HeusdenNieuws ook via Facebook
< Wist u dat wij iedere morgen meer dan 4750 nieuwsbrieven verzenden
< Wist u dat wij iedere dag meer dan 10.000 bezoekers hebben op onze website
< Adverteren op Heusden.Nieuws.nl stuur een mail