
Op woensdag 27 augustus is in Lokaal 23 in Heusden Vesting een kennismakingsworkshop ‘Tango, de taal van het hart'. De start is 19.30 uur en de workshop eindigt om 21.00 uur. Door Inci Yilmaz; Kennismakingsworkshop en lessenreeks in Heusden. Deelname is gratis.
Tango is een dans van verbinding, een ontmoeting tussen twee mensen in beweging. Tijdens deze inspirerende workshop maak je op een toegankelijke manier kennis met de Argentijnse tango: een dans die je samen danst, met aandacht, vertrouwen en afstemming.
Je hoeft geen koppel te zijn om mee te doen. Kom met een vriend(in), kennis of familielid. Iedereen is welkom. De focus ligt op samen dansen, niet op wie je bent of met wie je komt.
Na deze workshop starten we een reeks van 8 tangolessen wekelijks op woensdagavond. Start lessenreeks: Woensdag 3 september, tijd: 19.30 tot 21.00 uur in Lokaal 23, Heusden. Kosten deelname: 160 euro voor 8 lessen, bij aanvang te voldoen.
Wil je meedoen of meer weten? Meld je aan via: www.tangolaperla.nl