
Op vrijdagmiddag 23 december werd er door Ondernemers Vereniging Groot Vlijmen een middag georganiseerd “Kerst samen met jou”. Tevens werd er een Kika wensboom geplaatst ter nagedachtenis van Inge van Bijnen. De KiKa wensboom heeft het mooie bedrag van € 785,00 opgebracht. De kerstboom werd prachtig versierd met lieve wensen voor Inge van Beijnen en voor veel andere mensen.
De KiKa wensboom
Om de kerstgedachte kracht bij te zetten plaatste Ondernemersvereniging Vlijmen een wensboom op het Plein. Om een lichtpuntje te creëren voor de mensen die het moeilijk hebben. Om elkaar een hart onder de riem te steken. Of om eens een praatje te komen maken. De wensboom stond geheel in het teken van KiKa. Ter nagedachtenis aan Inge van Bijnen. Begin december is Inge geheel onverwacht overleden. Ontzettend verdrietig nieuws, wat ook de ondernemers enorm geraakt heeft. Want velen kennen Inge die jarenlang bij de lokale supermarkt heeft gewerkt.
Inge zette zich regelmatig in als ambassadeur voor de stichting Kinderen Kankervrij en zamelde via sportieve acties geld in voor Kika. Om haar gedachtegoed voort te zetten heeft de Ondernemersvereniging in samenwerking met familie en vrienden van Inge deze actie georganiseerd om geld in te zamelen voor KiKa.

De KiKa wensboom kwam tot stand met medewerking van.
Verder een dank aan: De Krakende Noten, Om te Janken, Drop Dead Gorgeous en Zeemanskoor Deining, KIX Dance, Daelmans Banket, Knotwilgendam, Jumbo Plein en natuurlijk de Kerstman Rini.
Begin de dag met het nieuws uit je gemeente met de gratis Nieuwsbrief.
en meld je aan. Aanvoerder van het lokale nieuws.
< Kijk
voor agenda
< Volg HeusdenNieuws ook via
< Wist u dat wij iedere morgen meer dan 4250 nieuwsbrieven verzenden
< Wist u dat wij iedere dag meer dan 10.000 bezoekers hebben op onze website
< Adverteren op Heusden.Nieuws.nl stuur een






