Kom zondag 29 januari naar de Warmtedag in de Mand in Vlijmen

21 jan 2023, 18:44 Nieuws
beeld pb 221206 warmtedagen de mand bijeen 915x518 1
Bijeen Heusden

Is uw energierekening hoog, zit u in de kou, kom dan naar de Warmtedagen in gemeenschapshuis de Mand. De derde Warmtedag vindt plaats op zondag 29 januari en zal in het teken van de winter staan. Op die dag bent u welkom tussen 10.00 uur en 16.00 uur. De gehele dag is het lekker warm, is er een huiskamersfeer met spelletjes, kan er gemacrameed worden, is er muziek (Zeemanskoor Deining) en gezelligheid en kunt u de gehele dag binnenlopen.

Koffie, thee en hapjes zijn gratis, ’s middags is er een lunch (erwtensoep en pannenkoeken en is gratis). Drankjes aan de bar zijn voor eigen rekening. (In tegenstelling tot de eerste warmtedag is er geen warm eten aan het einde van de dag). Dat deze dagen aanslaan bleek wel uit de twee gepasseerde Warmtedagen. Meer dan honderdvijftig mensen hadden deze twee dagen bezocht.

unnamed 3

Zin om te komen?

u dan op bij de bar in de Mand, of bij onderstaande personen, zodat een inschatting van deelname gemaakt kan worden.

> Waar: Buurthuis de Mand, Jan Steenstraat 2, Vlijmen

Aanmelden kan bij de bar in buurthuis de Mand, bij Annelies Meijer: 06 831 68 747, mail: [email protected]

of Jetty Jilesen: 06 576 00 336 Deze Warmtedagen zijn een samenwerking van Bijeen, de Seniorenschool Heusden, Buurt Bestuurt Vliedberg en wooncoöperatie Vliedberg.

Begin de dag met het nieuws uit je gemeente met de gratis Nieuwsbrief.

KLIK HIER

en meld je aan. Aanvoerder van het lokale nieuws.

< Kijk

hier

voor agenda


< Volg HeusdenNieuws ook via

Facebook


< Wist u dat wij iedere morgen meer dan 4250 nieuwsbrieven verzenden
< Wist u dat wij iedere dag meer dan 10.000 bezoekers hebben op onze website
< Adverteren op Heusden.Nieuws.nl stuur een

mail