Komedie van Toneelvereniging O.O.G. Waalwijk in De Leest

06 nov , 16:17 Nieuws
Krantenartikel OOG
Toneel OOG Waalwijk

Toneelvereniging O.O.G. Waalwijk speelt voor “een verhuizing en andere ongemakken”. Op 13, 14 en 15 november 2025 in theater De Leest. Aanvang 20:00. Een komedie vol verwarringen, laat dat maar aan OOG over

Echtpaar Koenen is dolblij met de aankoop van hun mooie herenhuis. Maar al snel gebeuren er vreemde dingen in het huis. Ze horen voetstappen, krijgen rare telefoontjes en zien soms spookachtige verschijningen. Dit maakt het stel onzeker over hun beslissing om hier te gaan wonen.

Dan vertelt de overbuurvrouw iets schokkends: de vorige bewoner heeft zijn vrouw vermoord. Vanaf dat moment raakt het stel in paniek. Als ze in dit huis willen blijven wonen, moeten ze iets doen aan deze situatie.

Gelukkig heeft de bange en allergische schoonzus een idee. Ze roept de hulp in van een medium. Durf jij te lachen om het onbekende? Lekker onbezorgd onderuitgezakt lachen om de personen en de grappen in deze komedie

Kaarten te bestellen bij www.deleest.nl

Poster Een verhuizing en andere ongemakken