Kunst en Harmonie Kom je stem uitbrengen op het mooiste kunstwerk

27 apr , 13:37 Nieuws
wg5 1207 c2025 wil gulpen fotografie
WGF

De organisatie kijkt terug op een geslaagde openingsavond van Kunst & Harmonie in de showroom in Drunen. Een bijzondere expositie tot stand gekomen door de magie van muziek en de interpretatie van vijfentwintig schilders die onlangs tijdens een repetitieavond van het Symfonisch Blaasorkest Drunen hun creativiteit durfden te uiten op het doek.

Unieke magische ervaring
Marcel Bakkum, voorzitter van organisator Route van de Kunst hield een gloedvolle toespraak waarin hij vertelde hoe dit project in samenwerking met Harmonie Drunen en Het Pieck tot stand is gekomen. Ook verwoordde hij hoe de bijzondere sfeer en unieke ervaring die schilderen op live muziek, Kunst en Harmonie, bijzondere indruk hadden gemaakt op de deelnemers. Aan de hier getoonde schilderwerken is dit duidelijk af te lezen. Kortom, een fijn en geslaagd initiatief dat wellicht voor herhaling vatbaar is. Woorden van dank en een voorjaarsbloemetje waren er voor Sandra Fitters die haar ruimte en tijd gratis ter beschikking stelt voor deze expositie.

Komt dat zien en stem
Bijna alle schilderijen zijn nog te bewonderen op woensdag 30 april en zaterdag 3 mei op Grotestraat 170a in de showroom van Jensa Natuurlijk Hout. Tussen 11.00 en 15.00 uur kunt u nog stemmen op het werk dat u het meest aanspreekt. Daarna worden de stemmen geteld en zal rond 17.00 uur de winnaar bekend gemaakt worden. Het winnende werk krijgt een ereplaatsje in de overzichtstentoonstelling van deelnemers aan de zeventiende Route van de Kunst die vanaf 8 mei tot en met 4 juni te bezoeken is in De Voorste Venne tijdens openingstijden.

Foto's Gemaakt door Wil Gulpen