De politie heeft een 33-jarige man aangehouden voor betrokkenheid bij het dodelijke ongeluk op de A59 bij Sprang-Capelle. Bij dat ongeluk kwam een gezin uit Raamsdonksveer om het leven.
De 33-jarige man uit Zevenbergschen Hoek was de bestuurder van één van de vier auto’s die betrokken waren bij het ongeluk dat op vrijdagavond 10 maart gebeurde. Uit een voorlopige test die vrij direct na het ongeluk gedaan is, bleek dat de man waarschijnlijk te veel alcohol op had en drugs had gebruikt.
Het onderzoek naar de toedracht van het ongeluk is nog in volle gang, toch heeft de politie genoeg verdenking om de man nu aan te houden. Die aanhouding vond woensdagochtend 22 maart plaats. De man wordt vrijdag 24 maart voorgeleid bij de Rechter-Commissaris.
Begin de dag met het nieuws uit je gemeente met de gratis Nieuwsbrief. KLIK HIER en meld je aan. Aanvoerder van het lokale nieuws.
< Kijk hier voor agenda
< Volg HeusdenNieuws ook via Facebook
< Wist u dat wij iedere morgen meer dan 4500 nieuwsbrieven verzenden
< Wist u dat wij iedere dag meer dan 10.000 bezoekers hebben op onze website
< Adverteren op Heusden.Nieuws.nl stuur een mail