Muziekprogramma met Ronald Douglas & Charly Zastrau in Gouverneurshuis

07 jun 2021, 17:23Nieuws
ronald douglas charly zastrau
Gouverneurshuis
Op zaterdag 26 juni is er een Muziekprogramma met Ronald Douglas & Charly Zastrau in het Gouverneurshuis in Heusden. Aanvang van de avond is 20.00 uur en entree is 15 euro en u krijgt één consumptie gratis
Zanger Ronald Douglas behoort tot de absolute top in de Nederlandse Jazz scene. Zijn onnavolgbare timing en swing, maar ook zijn ballad-interpretaties zijn van een tijdloze schoonheid en van het allerhoogste niveau. Samen met Charly Zastrau aan de piano zorgt dit duo voor een onvergetelijke avond.
Ronald Douglas is omringd met muziek zolang hij zich kan heugen. Zanger Ronald Douglas wordt in Den Haag grootgebracht met een uitgebreide platencollectie van het Great American Songbook en jazz op de radio. Na een korte loopbaan als jeugdwerker volgt hij zijn hart en kiest toch voor een zangstudie aan het conservatorium van Hilversum. Hij gaat in de leer bij de jazzzangeres Deborah Brown en leert de fijne kneepjes van het swingvak. In '94 verschijnt zijn eerste trio-cd Pieces of Dreams.
ronald douglas 1080x675 1
Drie jaar later volgt This is New, wederom een album met zijn trio, uitgebreid tot een kleine bigband-bezetting. Op From Bing to Sting vervlecht hij meer popmuziek door zijn repertoire met stukken van Lionel Richie en Sting. Dat de swing hem niet loslaat blijkt uit het vorig jaar verschenen Swing works. Hierop staan zonder opsmuk gebrachte swingende ballades en meeslepende up-tempostukken, uitgevoerd door Douglas met gitarist Peter Nieuwerf, pianist Rob van Kreeveld, bassist Ruud Jacobs en drummer Joost Patocka. Ook op het festival brengt de vocalist stukken van dit album, waarop zijn uitstekende timing goed te horen is.
2222222
Charly Zastrau is een Duitse pianist en arrangeur, gevestigd in Nederland en al bijna twee decennia professioneel actief in de internationale muziek- en theatersector. In 2017 is het 10 jaar geleden dat Zastrau zijn nauwe artistieke samenwerking met Sven Ratzke heeft gevierd, wiens carrière hij heeft begeleid als zijn exclusieve pianist en muzikaal leider. Ratzke noemde Zastrau vaak zijn muzikale geweten.
Aanvankelijk opgeleid als klassiek pianist, werd Zastrau's carrière gecementeerd na het winnen van de gerenommeerde nationale jeugdtalent Jazz-competitie "Jugend Jazzt". Zastrau is een zeer gewilde muzikant en arrangeur geworden, die in een breed scala aan muzikale genres werkt, variërend van moderne/experimentele muziekensembles tot jazzgroepen tot popacts en theatershows, waarbij hij speelt met enkele van de beste muzikanten en artiesten in de wereld.
1 gratis consumptie. Locatie: het Gouverneurshuis Aanvang: 20.00 uur | Entree: € 15. Tickets bestellen: www.gouverneurshuis.nl
Begin de dag met het nieuws uit je gemeente met de gratis Nieuwsbrief. KLIK HIER en meld je aan. Aanvoerder van het lokale nieuws.
< Volg HeusdenNieuws ook via Facebook
< Wist u dat wij iedere morgen meer dan 2500 nieuwsbrieven verzenden
< Wist u dat wij iedere dag meer dan 10.000 bezoekers hebben op onze website
< Adverteren op Heusden.Nieuws.nl stuur een
mail
loading

Loading articles...

Loading