Nieuws van Protestantse kerk

06 dec , 14:46 Nieuws
protestantse kerk

De Protestantse Kerk in Nederland is deel van de wereldwijde gemeenschap waarin mensen het goede nieuws van Gods liefde horen en delen. De Protestantse Kerk in Nederland is vindplaats van geloof, hoop en liefde. Heusden.Nieuws plaatst allerlei informatie van de Protestante kerk Drunen Vennestraat 57.

Op zondag 7 december wordt de dienst geleid door Voorganger: ds. Marleen Bloklander uit Waalwijk. 2e Advent. Aanvang 10.00 uur. 

De dienst is ook te beluisteren via https://www.kerkomroep.nl/kerken/21870 

Na afloop gezellig napraten onder het genot van een drankje

Zondag 7 december 10.00 uur Advent en Kerst voor kinderen.T
ijdens de zondagen van Advent en Kerstochtend is er een programma voor kinderen van de basisschoolleeftijd. We beginnen in de kerk, maar gaan al snel naar de eigen ruimte voor een verhaal of knutselen. Voor opgave graag een berichtje naar [email protected] Open Hof
Donderdag 11 december  10.30 uur - 12.00 uur
Samentuin: ondanks de winter is er nog van alles te doen in de tuin. Loop gezellig eens binnen. U vindt ons in de tuin of bij de koffie in een van de ruimtes in het kerkgebouw. Neem gerust een kijkje in de tuin; kruiden zijn vrij plukbaar. Open Hof
Zondag 14 december 10.00 uur
Kerkdienst. Voorganger is ds. Otto Grevink uit Waalwijk. 2e Advent. Heilig Avondmaal Open Hof