De Protestantse Kerk in Nederland is deel van de wereldwijde gemeenschap waarin mensen het goede nieuws van Gods liefde horen en delen. De Protestantse Kerk in Nederland is vindplaats van geloof, hoop en liefde. Heusden.Nieuws plaatst allerlei informatie van de Protestante kerk Drunen Vennestraat 57.
Eredienst zondag 7 april aanvang om 10.00 uur in De Open Hof, Vennestraat 57, Drunen. Voorganger deze zondag is Elise Jansen uit Mijdrecht.
Zondag verwelkomen wij de Taizégroep Drunen in ons midden! Zij begeleiden de samenzang. In deze viering zingen we alleen Taizéliederen. Ze kenmerken zich door hun rustige melodie, eenvoud, korte liedtekst en de herhaling. Zo kun je je de tekst, de woorden die je op God wijzen, nog meer eigen maken.
In een 'echte' Taizéviering is er ook veel stilte. Wij hebben er voor deze zondag onze eigen versie van gemaakt. Het luisteren naar de Taizégroep biedt al alle ruimte voor bezinning. De liederen zijn zo uitgekozen dat ze passen bij de Bijbellezing en overdenking daarbij. In plaats van 1 preek zijn er zondag 3 korte preekjes en zingen we daarna weer een lied.
Deze zondag is er geen kinderkerk. Na de kerkdienst drinken we koffie in de kerk.
Overzicht activiteiten in de komende week / weken
Donderdag 11 april 10.00 uurKoffiedrineken en mogelijkheid om mee te werken in Samentuin Open Hof
Zondag 14 april 10.00 uur Kerkdienst met Ds. Ruud Stiemer uit Den Bosch Open Hof
Begin de dag met het nieuws uit je gemeente met de gratis Nieuwsbrief.
en meld je aan. Aanvoerder van het lokale nieuws.
< Kijk
voor agenda
< Volg HeusdenNieuws ook via
< Wist u dat wij iedere morgen meer dan 5200 nieuwsbrieven verzenden
< Wist u dat wij iedere dag meer dan 10.000 bezoekers hebben op onze website
< Adverteren op Heusden.Nieuws.nl stuur een