Ontdek de wereld van koken met restjes

14 mrt , 17:45Nieuws
koken met restjes firefly
Bibliotheek Heusden
Wat doe jij met die halve courgette, restjes rijst of dat bakje pasta van gisteren? Weggooien is zonde en vaak helemaal niet nodig. Tijdens de interactieve lezing over koken met restjes ontdek je hoe leuk, lekker én simpel restjes koken kan zijn.
Tijdens deze lezing duiken we samen met vrijwilligersorganisatie WatRestJe.nu in de wereld van creatief koken zonder verspilling. Watrestje.nu zet zich in tegen voedselverspilling en bedenkt verrassende recepten met ingrediënten die anders misschien in de prullenbak zouden belanden. Superhandig bij een overschot uit de moestuin, als je een klein huishouden hebt, of wanneer je (weer eens) te veel rijst of pasta hebt gekookt.
De lezing vindt plaats op 25 maart in Bibliotheek Oudheusden en vangt aan om 19.00 uur. Ga voor meer informatie en om je aan te melden naar: www.bibliotheekheudsen.nl/activiteiten
loading

Loading articles...

Loading