Op zaterdag 8 februari a.s. is er een Open Dag van 11.00 uur tot 16.00 uur bij Inloophuis TOON. Dit in het kader van Wereldkankerdag.
Tijdens de open dag kun je op een vrijblijvende en laagdrempelige manier kennismaken met Inloophuis TOON. Heb je altijd al eens een kijkje binnen willen nemen? Ben je nieuwsgierig wat een Inloophuis allemaal doet of wil je weten of TOON iets voor jou kan betekenen? Loop gerust binnen.
Voor kinderen worden er de hele dag leuke activiteiten aangeboden zoals: gevoelsdoosje, troostzakdoekje maken.
Wat betreft de cd-presentatie:
Jan Diependaal is een actie gestart voor Inloophuis TOON. Jan is samen met zijn (helaas inmiddels overleden vrouw) gast geweest bij het Inloophuis. Samen hebben zij daar o.a. geschilderd. Jan: ‘De ziekte werd niet minder, maar het voelde wel ‘lichter’. Hij heeft een cd opgenomen en de opbrengst van de verkoop is voor TOON.
Hij heeft hier ook een website bij gemaakt: www.maakhetlichter.nl
Inloophuis TOON, Jan de Rooystraat 15 Waalwijk www.inloophuistoon.nl
Begin de dag met het nieuws uit je gemeente met de gratis Nieuwsbrief.
en meld je aan.
Aanvoerder van het lokale nieuws.