Verbruggen slaapkamers in Vlijmen doet een oproep op facebook aan getuigen om zich te melden. Maandagavond zag de buurman van de winkel dat de deur was opengebroken en heeft de politie gebeld.
Bedrijfsleider Lars Verbruggen vertelt dat er ruim 4000 euro schade is aan de deuren en ook is de ruit stuk. Er werd een geldkistje met meer dan 2000 euro erin gestolen en een zaagtafel.
En dat laatste vindt Verbruggen het ergst want die was namelijk eigendom van een medewerker. Nu de winkel gesloten is vanwege de lockdown is er een verbouwing gestart. De medewerkers zijn zelf de vloer en het plafond aan het vernieuwen. Met de facebook oproep hoopt Verbruggen te bereiken dat tenminste de zaagtafel terugkomt.
Begin de dag met het nieuws uit je gemeente met de gratis Nieuwsbrief. KLIK HIER en meld je aan.
Aanvoerder van het lokale nieuws. Wist u dat wij iedere morgen bijna 2500 nieuwsbrieven verzenden.