Partnerschap & Communicatie bij Mama Vita Heusden

03 mrt , 14:00Nieuws
IMG-20260227-WA0015
Mama Vita Heusden
Een kind met autisme opvoeden geeft unieke uitdagingen. Daarbij kan het extra lastig worden als je als ouders niet op één lijn zit. Dan heb je er zomaar een probleem bij en wordt het extra zwaar. Hoe blijf je in goed contact met elkaar? Hoe krijg je het voor elkaar om met elkaar te blijven communiceren en samenwerken?
Op vrijdag 20 maart a.s. zoomen we in op Partnerschap en Communicatie bij ouderschap van een kind met autisme. Sylvia van Casteren en Maike Arends geven die die avond bij Mama Vita in gem. Heusden een inspirerende presentatie over.
Dat er van alles mis kan gaan in communicatie tussen jullie als partners, hebben Sylvia en Maike allebei in ruime mate zelf ervaren. Zeker als al je energie en aandacht nodig zijn rond je kind. Aan de hand van hun eigen ervaringen en kennis op dit gebied wordt de avond ingevuld.
Sylvia en Maike doorleven waarover ze vertellen. Ze weten en laten zien dat het partnerschap en de bijbehorende communicatie veel beter en fijner kunnen zijn dan je wellicht denkt. Ook bij autisme in je gezin.
Je gaat na een avond vol herkenning met mooie inzichten naar huis.  20 maart 19.30-21.30 uur, aanmelden via: [email protected] 
Partners deze avond welkom! 
IMG-20260227-WA0015
loading

Loading articles...

Loading