Samen werken aan de voorstellingen van toneelvereniging ONA

09 dec 2024, 9:10 Nieuws
1066592
ONA

Op vrijdag 17 en zaterdag 18 januari 2025 gaat toneelvereniging ONA in De Voorste Venne het stuk "De Italiaanse Meesterhand" op de planken zetten. Dit jaar is gekozen voor een komische thriller en het stuk speelt zich af in een Engels landhuis.

Het hoofd van de familie Tomb is overleden en daarom is er een erfenis te verdelen. Niet alleen de familie is bij de voorlezing van het testament aanwezig, maar ook een buitenstaander is uitgenodigd. Dat valt echter niet in goede aarde bij de, toch wel wat vreemde, familie. Nadat het testament is voorgelezen valt niet lang daarna de eerste dode en daar blijft het niet bij. Als er meer lijken naar levenden zijn, wordt het mysterie onthuld. Een doorgewinterde rechercheur neemt u, het publiek, mee in deze echte Whodunnit (wie heeft het gedaan) en daagt u uit om mee te speuren naar de dader.

Wist u trouwens dat de repetities voor de voorstellingen al direct na de zomervakantie zijn gestart? Inmiddels kent iedereen zijn teksten en ligt de focus nu op het spelen van het karakter en de juiste positie op het toneel. Maar niet alleen de spelers werken hard aan de voorstellingen. Ook de decorploeg werkt hard, maar dan achter de schermen. Elke zaterdag zijn deze vrijwilligers druk bezig met tekenen, zagen, timmeren, schilderen en behangen. Daarnaast zoeken ze naar de juiste meubels, en dat ze soms heel wat kilometers moeten rijden om het perfecte meubelstuk op te halen, vinden ze gelukkig geen probleem!

Verder zijn de mensen die verantwoordelijk zijn voor het geluid en licht tijdens de voorstellingen al bij enkele repetities aanwezig geweest

Wist u trouwens dat de repetities voor de voorstellingen al direct na de zomervakantie zijn gestart? Voor de spelers zijn de eerste repetities altijd even wennen en repeteren zij vaak nog met een boekje in de hand. Inmiddels kent iedereen zijn teksten en ligt de focus nu op het spelen van het karakter en de juiste positie op het toneel. Maar niet alleen de spelers werken hard aan de voorstelling. Ook de decorploeg werkt hard, maar dan achter de schermen. Elke zaterdag zijn deze vrijwilligers druk bezig met tekenen, zagen, timmeren, schilderen en behangen. Daarnaast zoeken ze naar de juiste meubels en dat ze soms heel wat kilometers moeten rijden om het perfecte meubelstuk op te halen, vinden ze gelukkig geen probleem!

Ook de mensen die verantwoordelijk zijn voor het geluid en licht tijdens de voorstellingen zijn al bij enkele repetities aanwezig geweest om te zorgen voor het juiste geluid en de juiste belichting tijdens de voorstellingen. U merkt het, iedereen van ONA is druk in de weer om u in januari te laten genieten van de voorstellingen. Komt u kijken? Kaartjes kosten € 12,50 zijn vanaf te koop via www.toneelverenigingona.nl. . Als u uiterlijk 26 december 2024 een kaartje koopt en u gebruikt de kortingscode vroegevogel2024 dan krijgt u een korting van € 2,50. Dan heeft u meteen een leuk kerstcadeau!