Servies beschilderen bij de Aleph

25 mrt 2016, 19:39 Nieuws
20160325 gert servies
de Aleph

Altijd al je eigen persoonlijke servies willen maken? Kom dan op 6 april servies beschilderen bij Gert! Van bestaand, effen aardewerk maak je je eigen gedessineerde servies.

Opglazuur

In deze module ga je aan de slag met opglazuur. Opglazuur is een glazuur wat gebruikt wordt op een gebakken glazuur. Je kan hiermee bestaand aardewerk decoreren. Na het beschilderen gaat het aardewerk onze grote keramische oven in. Het servies wat uit de oven komt, is gebruiksklaar en kan zelfs in de vaatwasser.

De kneepjes van het vak

Gert de Mulder leert je de fijne kneepjes van het beschilderen van een ruimtelijke vorm. Wat doet een dessin met de vorm? Hoe maak je een geheel van verschillende onderdelen? Een dessin of tekening maken op een keramische vorm heeft veel grote schilders geïnspireerd. Laat je ook inspireren en volg deze vier-wekelijkse module op woensdagavond.

Omvang, start en prijs

Voorkennis is niet nodig, iedereen is welkom. Deze module bestaat uit 4 lessen, start op 6 april en kost €71,50.