Op zaterdag 17 december organiseert Harmonie De Eendracht Heusden na een afwezigheid van 2 jaar eindelijk weer het Kerstconcert 2022. Dit zal plaatsvinden in De Leerfabriek (voormalige RK kerk) te Hedikhuizen met als gastvereniging het Engelens Kadekoor.
Het Engelens Kadekoor brengt een afwisselend programma met liederen van elk genre. Zo zingt het koor For the Longest Time, een populaire song van Billy Joel maar ook het bekende kerkelijke Dona Nobis Pacem. Ook de Kerstliederen worden niet vergeten zodat het publiek kan genieten van alles wat dit koor te bieden heeft. Het koor staat onder leiding van dirigente Edit Bartos.
Harmonie De Eendracht Heusden heeft eveneens een programma met veel verschillende muziekstijlen. Het programma bevat Candle in the Wind, een mooie song van Elton John maar daarnaast ook Fantasy on a Hebrew Folksong. In dit prachtige stuk met de traditioneel Joodse Klezmermuziek wordt de solo op klarinet verzorgd door Harrie Buchholtz. De Harmonie staat onder leiding van dirigent Ad van Beek.
Het koor en de Harmonie zullen tijdens het concert een aantal keren gezamenlijk optreden met de bekende traditionele Kerstliederen. Ter afsluiting van dit Kerstconcert zullen zij samen Hallelujah uitvoeren, een grote hit van Leonard Cohen. Met het allerlaatste nummer wensen koor en Harmonie het publiek fijne Kerstdagen: We wish you a merry Christmas
Kom voor een sfeervolle en muzikale avond op zaterdag 17 december naar De Leerfabriek (voormalige RK kerk) Lambertusstraat 5 in Hedikhuizen. Het concert start om 20.00u, de zaal is open vanaf 19.30u. De toegang is gratis.
Begin de dag met het nieuws uit je gemeente met de gratis Nieuwsbrief. KLIK HIER en meld je aan. Aanvoerder van het lokale nieuws. < Kijk hier voor agenda
< Volg HeusdenNieuws ook via Facebook
< Wist u dat wij iedere morgen meer dan 4250 nieuwsbrieven verzenden
< Wist u dat wij iedere dag meer dan 10.000 bezoekers hebben op onze website
< Adverteren op Heusden.Nieuws.nl stuur een mail