Afgelopen woensdag hebben alle (bekend bij Stichting Leergeld) gezinnen een mail ontvangen met hierin een uitnodigingslink om via de website kaartjes aan te vragen voor attractieparken. Stichting Leergeld Heusden is super blij dat ze dit jaar kaartjes kunnen aanbieden van: Safaripark Beekse Bergen, de Efteling, Walibi Holland, Toverland en Duinoord. Een dagje uit! Hoe fijn dat dit eindelijk weer mag en kan. Let op!!! De kaartjes kunnen uiterlijk tot en met worden aangevraagd. Mocht je niets hebben ontvangen ook niet in je “spambox”, stuur dan even eenl:
Stichting Leergeld Heusden deed vorig jaar in totaal 1670 verstrekkingen aan 484 kinderen verdeeld over 256 gezinnen. Daarmee was een bedrag gemoeid van bijna 84.000 euro. Voorzitter Wim van Engeland spreekt in het voorwoord van het jaarverslag 2020 zelfs van een “bijzonder jaar”. Bijzonder in de zin van dat de coronabeperkingen leidden tot minder fysieke en meer digitale contacten, maar dat ondanks die beperkingen het aantal geholpen unieke kinderen met 132 toenam in vergelijking met 2019.
Stichting Leergeld
Steeds meer kinderen in Nederland kunnen om financiële redenen niet meedoen aan activiteiten die voor hun leeftijdsgenootjes heel normaal zijn. Zij staan vaak letterlijk aan de zijlijn. Leergeld Heusden wil deze kinderen mee laten doen!
Via Stichting Leergeld Heusden bieden wij deze kinderen kansen om te kunnen deelnemen aan binnen- en buitenschoolse activiteiten. Leergeld biedt hen hiermee een springplank, waardoor zij opbloeien, kennis en vaardigheden ontwikkelen en eigenwaarde krijgen.
Begin de dag met het nieuws uit je gemeente met de gratis Nieuwsbrief.
en meld je aan.
Aanvoerder van het lokale nieuws.
< Volg HeusdenNieuws ook via
< Wist u dat wij iedere morgen meer dan 2500 nieuwsbrieven verzenden
< Wist u dat wij iedere dag meer dan 10.000 bezoekers hebben op onze website
< Adverteren op Heusden.Nieuws.nl stuur een