
Als Stichting Leergeld Heusden richten zij zich op kinderen uit gezinnen met geldzorgen. Deze kinderen dreigen door de financiële situatie van de ouders buiten de boot te vallen als het gaat om binnen- en buitenschoolse activiteiten. Zij zetten zich in voor deze kinderen in de leeftijd van 4 tot 18 jaar en bieden ook een aanbod voor 0-4-jarigen om lekker te bewegen. Stichting Leergeld organiseert een uitstapje naar Walibi
Zin in een dagje Walibi Holland? Meld je dan aan voor het uitstapje op zaterdag 20 mei 2023. Deelname voor kinderen 12-16 jaar in bezit van de Heusden Kindpas is gratis. Het dagje attractiepark Walibi Holland is een initiatief van Rotaryclub Heusden in samenwerking met Leergeld Heusden. De serviceclub zorgt voor vervoer per touringcar, entreebewijzen en lunch(bonnen).
Je vertrekt in de ochtend en inclusief de heen en terugreis ben je heel de dag op pad. De opstapplaatsen op zaterdag 20 mei zijn Drunen en Vlijmen. De precieze tijd en locatie worden nog aan de deelnemers doorgegeven.
Vanuit de Rotaryclub gaan minimaal twee begeleiders mee. Kinderen kunnen dus op eigen houtje mee, maar ouders/verzorgers zijn ook welkom. Er kunnen maximaal 40 mensen mee. Let op: vol=vol. Ken je Walibi nog niet? Neem dan een kijkje: https://www.walibi.nl/nl
Wil je mee?, meld je dan aan door een e-mail te sturen naar: a [email protected] . Anke is namens de Rotaryclub Heusden de contactpersoon voor deze reis. Voor vragen kun je ook bij haar terecht.
Begin de dag met het nieuws uit je gemeente met de gratis Nieuwsbrief. KLIK HIER en meld je aan. Aanvoerder van het lokale nieuws.
< Kijk hier voor agenda
< Volg HeusdenNieuws ook via Facebook
< Wist u dat wij iedere morgen meer dan 4500 nieuwsbrieven verzenden
< Wist u dat wij iedere dag meer dan 10.000 bezoekers hebben op onze website
< Adverteren op Heusden.Nieuws.nl stuur een mail