
Stichting de Schroef bestaat 10 jaar. En dat willen we niet ongemerkt voorbij laten gaan. Het hele jaar zijn er al jubileum evenementen georganiseerd voor de inwoners van de gemeente Heusden.
Op 10 november sluiten we dit feestjaar af met een speciale jubileumeditie van ons bekende Sportcafé. Dit festijn gaat plaatsvinden in sporthal Dillenbucht. Het belooft een informeel, activerend maar ook informatief evenement te worden. En ja, ook sporters vieren graag een feestje, dus daar sluiten we mee af. Daar waar de eerdere evenementen steeds op een specifieke doelgroep gericht waren, nodigen we nu alle Heusdenaren uit.
Wat tien jaar geleden begon als pilot-project van de “Alliantie School & Sport, samen sterker” is uitgegroeid tot de organisatie op het gebied van sportstimulering in de gemeente Heusden. Middels onze evenementen brengen we jaarlijks 10.000 mensen in beweging.
Iedereen mag meedoen
Reden genoeg voor een feestje. Stichting de Schroef nodigt alle inwoners dan ook graag uit om deze mijlpaal met ons te vieren. We hebben een mooi programma samengesteld met als uitgangspunt “Iedereen mag meedoen.” Zo leer je de zin en onzin over sportdranken, kun je zelf ervaren wat de mogelijkheden zijn van de VR-bril bij bewegen en revalidatie, krijg je handvatten om vrijwilligers te binden en kun je meedoen met rolstoelbasketbal. En dit is slechts een kleine greep uit het aanbod.
Programma
19.00 - 19.30 uur: Opening Sportcafé
19.30 - 21.30 uur: Twee workshoprondes
21.30 - 01.00 uur: Jubileumfeest
Kijk voor het volledige programma op www.stichtingdeschroef.nl Aanmelden voor het Sportcafé en /of het feest kan via de website of stuur een mail naar [email protected]